На Рівненщині термінової допомоги потребує шестикласник

Він перебуває в реанімації обласної дитячої лікарні

За допомогою до всіх небайдужих через соцмережу Фейсбук звернувся голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук. Він розповів, що 

11-річний хлопчик з села Здовбиця Здолбунівського району два тижні тому катався на санчатах і невдало впав. З сильним головний болем він прийшов додому. Але вночі дитину стало гірше, почалася блювота. Батьки швидку викликали об 11 ранку коли дитина вже була без свідомості. Шестикласника одразу доправили до обласної дитячої лікарні.Остеження показали важку черепно-мозкову травму з переломом кісток черепа та великим крововиливом.

Дитині терміново провели операцію з видалення гематоми. За кілька днів хлопця довелося знову прооперувати, йому видалили частину кістки черепа, яка не приживалась. Зараз у дитини ще є набряк мозку, який лікарі бачать навіть під шкірою в місці, де відсутня кістка. 

Школяр досі перебуває у комі на апараті штучного дихання. Він інколи відкриває очі, але лікарі кажуть, що робить це поки не усвідомлено. Коли стан дитини покращиться і буде стабільним, їй треба буде провести ще одну операцію по встановленню пластини на місці, де відсутня кістка черепа. Але коли це може бути – через кілька місяців чи років – зараз не скаже жоден лікар.

На лікування потрібні тисячі гривень. Тому головний лікар обласної дитячої лікарні звернувся за допомогою.  

Потрібно до 5000 гривень на такі ліки: 


Колістин порошок д/ін. 2 млн ОД - 5 фл. 
Тіотриазолін 2,5% 2 мл амп. № 10 – 1 уп. 
Пірацетам 20% 5 мл амп. №10 – 1 уп. 
Цераксон р-н д/ін 1000 мг амп. 4 мл № 10 – 1 уп. 
Інфезол 100 р-н д/ін 250 мл - 3 фл.

Контактні дані


Юлія Кутик (координатор) – (097) 93-807-54

Реквізити для надання допомоги:

КАРТКА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1050 4746,
(карта БФ «Скарбниця Надії», але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Кутик Юлію Миколаївну)
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації»

 

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ37685693
р/р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва на проект «Допоможи дитині в реанімації».

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень