На Рівненщині судитимуть працівників медзакладу

Вони скоїли близько 40 злочинів

До відповідальності притягнуть 5 працівників медзакладу, які заволоділи коштами хворих пацієнтів під приводом заправки санітарних автомобілів.

На підставі зібраних слідчим та прокурором доказів встановили, що обвинувачені, переслідуючи корисливі цілі, повідомляли громадянам, які потребували медичної допомоги, або їхнім родичам про

необхідність надання грошей для заправки санітарних автомобілів з метою транспортування хворих, тоді як насправді комунальний заклад був достатньо забезпечений паливно-мастильними матеріалами за рахунок державних коштів.

Встановлено близько 40 епізодів злочинної діяльності працівників медичної установи, діями яких завдано шкоду потерпілим на загальну суму понад 90 тис. гривень.

Тепер долю обвинувачених вирішить суд.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень