Хахльов свідчив у суді

В Лозанні

Два дні Спортивний арбітражний суд у Лозанні розглядав справу «Динамо» - «Маріуполь», але рішення все ще немає. Столичні ЗМІ повідомляють, що вердикт винесуть за кілька днів.

Нагадаємо, «Динамо» оскаржує рішення КДК Федерації футболу України, який зарахував киянам технічну поразку за неявку на матч 7-го туру Прем’єр-Ліги проти «Маріуполя».

Рішення на користь «Динамо» було б більш зручним для «Вереса» - зараз команди розділяє 3 залікові пункти. Якщо ж Спортивний арбітражний суд залишить у силі рішення КДК Федерації футболу України, то «Верес» і «Маріуполь» зрівняються за очками.

Свідками у справі «Динамо» - «Маріуполь» від київського клубу були член виконкому ФФУ Артем Франков, перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, віце-президент ФФУ Ігор Кочетов та президент «Динамо» Ігор Суркіс.

Свідками серед учасників Прем'єр-Ліги є президент «Вереса» Олексій Хахльов, віце-президент «Ворскли» Олег Лисак і віце-президент «Маріуполя» Андрій Санін.

Свідками від ФФУ виступають президент організації Андрій Павелко, генеральний секретар Юрій Запісоцький та президент ПФЛ Сергій Макаров.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень