![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Чоловіку 29 років
Торік у березні 29-ти та 49-річні костопільчани навідались у гості до 43-річного місцевого жителя. Вечеря не обійшлася без алкоголю. Через деякий час між гостями виникла спочатку суперечка, а потім штовханина, під час якої наймолодший схопив кухонний ніж та вдарив ним 49-річного знайомого. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненщини:
Господар будинку одразу викликав швидку медичну допомогу, та лікарям не вдалося врятувати чоловіка. Відповідно до результатів судово-медичної експертизи, смерть настала унаслідок ножового поранення грудної клітки з ушкодженням легені, що спричинило масивну крововтрату.
На судовому засіданні обвинувачений свою вину визнавав частково та запевняв, що захищався. Обставиною, що обтяжує покарання судом, визнано вчинення злочину у стані алкогольного сп’яніння. Крім того, чоловік притягався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень та злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, за що відбував покарання у місцях позбавлення волі. За місцем проживання характеризується негативно та неодноразово притягався до адміністративної відповідальності.
Тому враховуючи всі обставини, суд визнав винним костопільчанина у вчиненні умисного вбивства та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 14 років.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Незалежна медіа-профспілка України вимагає розслідування підпалу офісу рівненських журналістів
Крадій на Рівненщині: заліз в оселю, розбудив господарів, потрапив у СІЗО
На Рівненщині впіймали крадіїв лісу
Рівнянку обманули на дві тисячі доларів
Як у Рівному ловили «домушників» із сусідньої області (ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК