Справу про хабар для декана з РДГУ передали до суду у Рівному

Декана спіймали на хабарі під час вступної кампанії у 2017 році

Судитимуть декана факультету Рівненського університету,

який одержав 1,4 тис. дол. США неправомірної вигоди. Обвинувальний акт стосовно посадовця вищого навчального закладу скеровано до Рівненського міського суду для розгляду.

Встановлено, що освітянин у серпні 2017 року одержав 1,4 тис. дол. США за сприяння у зарахуванні двох абітурієнтів на денну форму навчання.

Корупційну діяльність, пов’язану із вступною кампанією, було викрито та припинено працівниками прокуратури Рівненської області, Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління Служби безпеки України в Рівненській області одразу після одержання деканом неправомірної вигоди.

Стосовно підозрюваного судом застосовано запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Прес-служба прокуратури Рівненської області пояснила, що за вказане кримінальне правопорушення передбачена відповідальність у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень