

Триває ремонт доріг
На автодорозі Городище – Рівне – Старокостянтинів поблизу с. Михайлівка, що на Острожчині, шляховики проводять поточний середній ремонт із застосуванням нового методу.
Як пояснюють в прес-службі Служби автомобільних доріг, пошкоджений шар асфальту знімається, розпушуються та змішується з додатковими сумішами. Після цього оновлений шар асфальту викладається знову. Процес називається – холодний ресайклінг.
Роботи виконує Хмельницьке ШБУ-56. Нагадаємо, що цьогоріч на Рівненщині триває масштабний ремонт близько 60 кілометрів автодоріг. Область планує витратити на це півмільярда гривень.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Спільних дітей у них немає: спливли нові деталі про Залужного і його дружину (ФОТО)
Постапокаліпсис: три знаки Зодіаку, які виживуть за будь-яких умов
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Водіїв попереджають про пекло на дорозі на Рівненщині (ФОТО)
У Рівному з’явилась фірма, яка готова вирішити сміттєву епопею із «Санкомом»
Роботи за півмільярда гривень на Рівненщині тривають
До школи з перешкодами ходять діти у селі на Рівненщині
«Зима близько». Чи готові рівненські дороги «оборонятися» від снігу
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415