На Рівненщині стартують чергові військові навчання

Навчання триватимуть впродовж тижня у військових частинах оперативного командування «Захід»

Протягом тижня у військових частинах оперативного командування «Захід» під керівництвом командувача військ генерал-майора Ігоря Довганя триватимуть стратегічні командно-штабні навчання «Рубіж – 2016».

До проведення навчань залучаються управління оперативного командування «Захід», а також визначені військові частини (підрозділи).

Під час навчання планується відпрацювання практичних дій, зокрема, із проведенням тактичних навчань підрозділів з бойовою стрільбою, переміщенням особового складу, військової техніки та озброєння на значні відстані комбінованим способом із подоланням водних перешкод, повідомляє прес-служба управління оперативного командування «Захід».  

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень