На полігоні чоловікам дали постріляти (4 ФОТО)

Пороху понюхала поліція охорони.

У кінці минулого тижня (четвер-п'ятниця) чергова група працівників поліції охорони пройшла навчання на Рівненському полігоні.

Правоохоронці спочатку відпрацювали теоретичну частину

застосування поліцейських заходів примусу, застосування вогнепальної збро та роботи поліцейських груп реагування.

А потім вже отримали й непогану можливість попрактикувалися у стрілянині з різних видів зброї.
[media=67404]

Також повідомляється, що з чоловіками

попрацювала провідний психолог Управління поліції охорони в Рівненській області Неля Гульчук.

Вона провела інструктаж і тренінгові вправи на саморегуляцію.

Також учасники навчання відпрацювали тактику дій при затриманні озброєного порушника.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень