У Рівному відбулися кінопроби (ФОТО)

Нагадаємо, як вже повідомляло Радіо Трек, режисер та продюсер Олександр Бочко який, у 80-х грав у нашому Рівненському музично-драматичному театрі, у Рівному шукатиме акторів для зйомки короткометражки.

[media=67386]

Попри реальну можливість будь-кому спробувати себе у кіно, на проби прийшло зовсім небагато охочих – близько двадцяти рівнян на чоловічі та жіночі ролі.

Кінопроби проходили у МПК «Текстильник».

[media=67384]

[media=67390]

Усім присутнім роздали сценарій, та дали 20 хвилин на підготовку.

Головний герой стрічки Іван - багатий та впливовий чоловік, якому «поклоняються» і якого славлять всі місцеві жителі - від молодих дівчат до пенсіонерів. Утім, моральності головному герою, як, зазвичай, трапляється в нашій реальності,  м’яко кажучи, бракує.

Тут відбувалися проби першої сцени.

[media=67389]

Утриманка обурюється, що кавалер змушує її іти на роботу. А в неї і так щодня «конячий труд».

[media=67388]

На проби прийшов і Олексій Заворотній – відомий український поет, драматург, поет і сценарист, заслужений артист України.

Словом, акторів відібрали, тож чекаємо на вихід короткометражного фільму «на злобу дня».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень