Рівненська обласна рада готова платити за навчання дітей учасників АТО

Зокрема, за таке рішення проголосували депутати на засіданні комісії з питань економіки Рівненської обласної ради

Питання соціального захисту учасників АТО та їх сімей обговорили одним з перших. Зокрема, депутат Богдан Файфура зазначив наступне:

Рівненська область раз в три дні отримує людину, яка або постраждала, або загинула в АТО. Відповідно, збільшується кількість людей, які потребують допомоги.

Зокрема, депутати підтримали рішення впровадити іменні стипендії для дітей із сімей учасників антитерористичної операції та сімей загиблих. Також, якщо дитина за даними ЗНО не вступила на державну форму навчання, і змушена йти на платну форму, обласна рада готова взяти на себе фінансування цього навчання. Також влада взяла на себе відповідальність з забезпечення таких дітей позачерговим місцем в гутрожитку та доступом до інтернету.

Вимагає обласна рада також ввести електронний реєстр учасників АТО, тому що не всі військові повертаються з Сходу з документами, що засвідчують їх участь в бойових діях, і, відповідно, закривають доступ до пільг.

Також, в рамках такого реєстру, буде створено електронну чергу на житло для учасників АТО та їх сімей.

Проте, остаточне рішення  прийматиме сесія обласної ради, яка запланована на  8 вересня.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень