На Рівненщині розшукують порнографів

Сьогодні в області розпочалася операція «Павутина», яка триватиме до 10-го жовтня

Основною метою проведення таких заходів є виявлення та документування осіб, причетних до виготовлення і розповсюдження продукції порнографічного характеру з використанням всесвітньої мережі Інтернет і телекомунікаційних мереж.

Операція «Павутина» проводиться для активізації оперативно-профілактичних заходів щодо виявлення забороненого до обігу контенту, виявлення осіб та членів злочинних угрупувань, причетних до створення і функціонування на території області мережі порно-індустрії, які разом із легальним контентом розповсюджують матеріали порнографічного характеру, а також виявлення та припинення роботи інтернет-ресурсів зі змістом порнографії.

Правоохоронці нагадують, що згідно зі статтею 301 Кримінального кодексу України (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів), передбачено відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до 5100 гривень, або арешту строком до шести місяців, або обмеження волі на п’ять років, або позбавлення волі строком до семи років.

Співробітники міліції радять дорослим бути уважнішим до своїх дітей, цікавитися, які сайти в мережі Інтернет вони відвідують, аби вберегти їх від впливу негативної інформації, що пропагує насилля, жорстокість та містить порнографічний зміст. Тільки шляхом роз’яснень, спілкуванням з дітьми можна навчити їх безпечної поведінки в мережі, захистити від можливих ризиків потрапити під згубний вплив різного роду кримінальних елементів.

У разі виявлення таких правопорушень правоохоронці просять повідомляти на спецлінію «102».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень