На Рівненщині померла породілля і її малюк

Трагедія трапилася у Сарненській лікарні, куди молода жінка потрапила з Дубровиці

На Рівненщині після пологів померла 27-річна жінка та новонароджений малюк. За цим фактом міліція Дубровицького району відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником), повідомляє УНН.

Два тижні тому вагітну жінку з райцентру Дубровиця транспортували до Рівного. Однак через тяжкий стан кесарів розтин провели в районній лікарні Сарн. На четвертий день малюк помер. Днями в реанімації не вийшла з коми та померла породілля. Лікарі в офіційному висновку вказали, що причина смерті "перифікальний некроз речовини головного мозку та розрив аневризми основи мозку".

Керівники медичної галузі поки чекають на висновки експертизи, а тоді будуть встановлювати, наскільки винні в смерті породіллі сарненські лікарі.

Начальник обласного управління охорони здоров'я Юрій Осіпчук прокоментував ситуацію так:

Спрогнозувати інсульт у такому ранньому віці нереально. У жінки в історії хвороби не було нарікань на проблеми з кровообігом. Малюк народився недоношеним і мав незрілі легені. У Сарнах хороший апарат штучного дихання, не гірший, ніж у Рівному. До дитини приїздили обласні фахівці, проте малюку не вдалося вижити.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень