«Батьківщина» пішла в податкову

Аби та перевірила собівартість тарифів на послуги у всіх комунальних підприємствах області

«Тарифи на послуги усіх комунальних підприємств Рівненщини потрібно перевірити», - на цьому наполягають депутати обласної ради з фракції «Батьківщина».

Нагадаємо, на минулому засіданні облради депутати з цієї фракції ініціювали звернення до державної фіскальної служби з вимогою перевірити собівартість послуг, які надають підприємства комунальної галузі нашої області, а зокрема «Теплоенерго».

Мотивувалася така пропозиція тим, що собівартість, яку «Теплоенерго» закладає в тариф, цілком може бути завищеною. І ніхто, окрім податкової, встановити, наскільки чесними є обрахунки власних витрат з боку «тепловиків», не може. Тоді народні обранці пропозицію «Батьківщини» здебільшого не підтримали, тому сьогодні вони зібрали прес-конференцію, аби ще раз підняти цю тему. Говорить депутат облради з фракції «Батьківщина» Галина Кульчинська:

– Всі державні органи існують за рахунок податків людей. Тому в межах своєї компетенції, а така компетенція є у фіскальної служби, вони повинні, безперечно, працювати для людей. І найпростіша річ, яку вони можуть зробити - це перевірити, що входить, з чого складається і якою є собівартість тарифів у Рівненській області. У кожному населеному пункті. перевірити не просто державні підприємства, але й приватні. Абсолютно всі.

Тож сьогодні із відповідним зверненням депутати поїхали безпосередньо у податкову.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень