На Рівненщині перевиконали надходження до бюджету

Із початку року місцеві бюджети області одержали додатково 146 млн. грн., - начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев

Зокрема Дмитро Зайцев говорить:

Доведені нам показники ми перевиконали на 114%. У серпні забезпечили додаткове надходження у 33 млн. грн., тобто 122% виконання того, що нам довели з ДФСУ. При цьому перевиконання ми з колегами робимо постійно, уже понад вісім місяців. Нещодавно у пресі прочитав, що завдяки перевиконанню у Рівному виділяють гроші на підтримку спорту. Це дуже позитивно, адже платники податків бачать, куди пішли їхні гроші, а нам буде легше працювати з ними.

За словами начальника, перевиконання забезпечують працівники усіх районних ДПІ, особливо у Володимирецькому, Дубровицькому, Демидівському, Березнівському, Радивилівському районах.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень