У школах Рівного - примусовий патріотизм

Принаймні, так вважають понад 90% опитаних на сайті Радіо Трек

Чи варто школярам кожен день починати з гімну? Про це запитуємо ми на сайті Радіо Трек. Нагадаємо, таке рішення прийняли педагоги під час серпневої конференції. Залишити свій голос Ви можете тут.

Ми ж вирішили запитати у заступника міського голови Галини Кульчинської про її думку з цього приводу. Вона каже, що про це краще було б порадитися з батьками, залучаючи їх, таким чином, до виховного процесу дітей:

В даному випадку, чим частіше будуть радитися з батьками, і чим більше батьки будуть хотіти висловлювати свою думку з того чи іншого приводу, тим це буде правильніше. Ми, взагалі, мало з ким радимося, а треба.

Наразі понад 90% респондентів підтримують варіант, що таке рішення – це примусовий патріотизм. Про остаточні результати опитування дізнавайтеся вже завтра.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень