На Рівненщині проєктують індустріальний парк

Сонячна електростанція, лабораторії та промислові склади з'являться в ОТГ на Рівненщині

Індустріальний парк – це один з інструментів залучення інвесторів. У цьому переконані представники інвестиційної ради, що відбулася за участю підприємців Рівненщини.

- На сьогодні такий один проєкт – в процесі реєстрації в Мінекономіки. Варто й відзначити, що наша область – одна серед з переможців конкурсу «Золота ділянка 2020».

 

Дві території, у тому числі й частина індустріального парку в Малолюбашанській ОТГ, визнані як найбільш привабливі. На переможців конкурсу серед іншого чекає промоція інвестиційних ділянок серед іноземних інвесторів.

 

Окрім того, частина парку в зазначеній ОТГ вже використовується під інвестиційний проєкт – тут спорудили сонячну електростанцію, — зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Ще один індустріальний парк згодом з'явиться у Привільненській ОТГ. Її голова Юрій Момотюк повідомив, що ідею створення такого парку запозичили у Словаччині.

Під проєкт на території громади відвели ділянку площею 43 га, змінили її цільове призначення

— Ми обрали таку ділянку, яка має вигідне логістичне положення – поблизу міжнародної траси Київ-Чоп. Парк будуватиметься у 3 черги, матиме 26 різнофункціональних корпусів.

 

Серед них – промислові, адміністративні, складські та лабораторно-дослідницькі. На початкові роботи ОТГ кошти вже передбачили, — резюмував Юрій Момотюк.

В ОТГ вже виготовили план, облаштували інженерні та технічні комунікації, а тепер передали на реєстрацію у Мінекономіки.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень