ON-LINE

На Рівненщині проєктують індустріальний парк

четвер, 17 вересня 2020
Сонячна електростанція, лабораторії та промислові склади з'являться в ОТГ на Рівненщині

Індустріальний парк – це один з інструментів залучення інвесторів. У цьому переконані представники інвестиційної ради, що відбулася за участю підприємців Рівненщини.

- На сьогодні такий один проєкт – в процесі реєстрації в Мінекономіки. Варто й відзначити, що наша область – одна серед з переможців конкурсу «Золота ділянка 2020».

 

Дві території, у тому числі й частина індустріального парку в Малолюбашанській ОТГ, визнані як найбільш привабливі. На переможців конкурсу серед іншого чекає промоція інвестиційних ділянок серед іноземних інвесторів.

 

Окрім того, частина парку в зазначеній ОТГ вже використовується під інвестиційний проєкт – тут спорудили сонячну електростанцію, — зазначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Ще один індустріальний парк згодом з'явиться у Привільненській ОТГ. Її голова Юрій Момотюк повідомив, що ідею створення такого парку запозичили у Словаччині.

Під проєкт на території громади відвели ділянку площею 43 га, змінили її цільове призначення

— Ми обрали таку ділянку, яка має вигідне логістичне положення – поблизу міжнародної траси Київ-Чоп. Парк будуватиметься у 3 черги, матиме 26 різнофункціональних корпусів.

 

Серед них – промислові, адміністративні, складські та лабораторно-дослідницькі. На початкові роботи ОТГ кошти вже передбачили, — резюмував Юрій Момотюк.

В ОТГ вже виготовили план, облаштували інженерні та технічні комунікації, а тепер передали на реєстрацію у Мінекономіки.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • ДОПОМОГА

    Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
  • Загублено ключ

    Знайдено  ключ від автомобіля «Тойота». Тому, хто загубив, прохання...
  • Знайдено таксу

    В районі Північного знайдено таксу чорного окрасу. Тому, хто загубив улюбленця, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного