На Рівненщині "позначили" туристичні об'єкти

На дорозі біля смт Клевань у Рівненському районі з'явилися відповідні вказівники

На дорозі біля смт Клевань у Рівненському районі з'явилися вказівники (на фото вгорі), які показують напрям руху до Тунелю кохання і Клеванського замку.

Детальніше розповідає методист Рівненського районного відділу культури і туризму Аліна Янчук:

Вказівники ці були зроблені з ініціативи Клеванської селищної ради. Вони взагалі великі молодці, бо активізувалися у напрямі розвитку туризму навколо їхнього селища. Вказівників поки що є три. Це на зорянському перехресті, один - біля замку, і один - на дорозі на Луцьк на самому знаку «Клевань, 1» – поворот на селище.

Аліна Янчук не приховує, що ставили вказівники, скоріше за все, спеціально до виїзного засідання координаційної ради з питань охорони культурної спадщини Рівненської області, яке відбулося у Клевані вчора. Втім, зазначає вона, поява вказівників – це великий плюс для Рівненщини, бо туристам буде зручніше зорієнтуватися, як добратися до туристичних перлин області -  Тунелю кохання і Клеванського замку. 

Тунель кохання

Клеванський замок

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень