На Рівненщині "позначили" туристичні об'єкти

На дорозі біля смт Клевань у Рівненському районі з'явилися відповідні вказівники

На дорозі біля смт Клевань у Рівненському районі з'явилися вказівники (на фото вгорі), які показують напрям руху до Тунелю кохання і Клеванського замку.

Детальніше розповідає методист Рівненського районного відділу культури і туризму Аліна Янчук:

Вказівники ці були зроблені з ініціативи Клеванської селищної ради. Вони взагалі великі молодці, бо активізувалися у напрямі розвитку туризму навколо їхнього селища. Вказівників поки що є три. Це на зорянському перехресті, один - біля замку, і один - на дорозі на Луцьк на самому знаку «Клевань, 1» – поворот на селище.

Аліна Янчук не приховує, що ставили вказівники, скоріше за все, спеціально до виїзного засідання координаційної ради з питань охорони культурної спадщини Рівненської області, яке відбулося у Клевані вчора. Втім, зазначає вона, поява вказівників – це великий плюс для Рівненщини, бо туристам буде зручніше зорієнтуватися, як добратися до туристичних перлин області -  Тунелю кохання і Клеванського замку. 

Тунель кохання

Клеванський замок

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень