«Медове коло» на Рівненщині пройде через 30 населених пунктів

Туристичний маршрут «Медове коло» створюється з метою збереження та популяризації бортництва, планується об’єднати бджолярів, підприємців, власників сільських садиб

Сьогодні у Рівненській ОДА відбудеться засідання круглого столу щодо презентації туристичного маршруту «Медове коло», який пролягатиме через Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький, Гощанський райони Рівненської області та охоплюватиме близько 30 населених пунктів.

Ініціаторами проекту є Українська асоціація активного та екологічного туризму (Україна) та Асоціація екологічного партнерства (Республіка Польща).

Довідково: проект Greenways (Зелені шляхи) передбачає створення багатофункціональних маршрутів активного й екологічного туризму, які є віддаленими від транспортних коридорів та проходять поблизу природних зон, історичних торгових шляхів, річок і закинутих залізничних колій.

Зелені маршрути є основою для реалізації місцевих ініціатив соціального характеру і проектів, пов’язаних із охороною природи та ландшафтів, збереженням культурної спадщини, екологічним туризмом і транспортом, що не забруднює навколишнє середовище.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень