ON-LINE

Чи полетять завтра рівняни до Туреччини?

субота, 16 липня 2016
Минулої ночі в Туреччині відбулася спроба військового перевороту

Попри військові заворушення у Туреччині рівняни полетять до Анталії. Нагадаємо, минулої ночі у Стамбулі відбулася спроба військового перевороту, вибух пролунав у будинку парламенту. Відомо, що кількість загиблих в результаті спроби перевороту в Туреччині зросла до 90 осіб, 150 осіб постраждали.

Як нам вдалося з'яcувати, авіаперевізник «Bravo Airways», що здійснює перельоти з Рівного до Анталії, своїх рейсів не скасовує. Ситуацію коментує  радник голови Рівненської ОДА  Сергій Мініч:

Для нас важлива безпека мешканців нашої області, тому як тільки стало відомо про події у Туреччині, зокрема Стамбулі, ми зв’язалися із перевізником «Bravo» і з туроператором TPG.

І, власне, і авіаперевізник, і туроператор кажуть, що підстав хвилюватися щодо подій у Туреччині немає. По-перше, заворушення відбувалися тільки у Стамбулі.  В Анталії усе тихо і спокійно, відстань від Анталії до Стамбула близько 900 км – достатньо велика, щоб перекинулися які заворушення.

Влада практично одразу придушала цей заколот, посилила заходи безпеки в аеропорту. Тому рейси будуть відбуватися у плановому режимі, а туристична Анталія готова приймати наших відпочиваючих без проблем. Ми працюємо в плановому режимі – завтра літак відлітає, все добре.

Нагадаємо, що на завтрашній рейс до Анталії усі квитки продано. До слова, у неділю до Рівного повернеться і перша група туристів, які полетіли на відпочинок саме з Рівного. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного