На Рівненщині зніматимуть індійське кіно

Зйомки проходитимуть у знаменитому Тунелі Кохання

Сьогодні у Львові стартували зйомки першого індійського кінопроекту «Переможець», який знімається у незалежній Україні, пише Zaxid.net.

Львівська кінокомісія разом з представниками локальної кіноіндустрії організувала спеціальний локейшн-скаутинг тур (пошук місць, де відбуватимуться зйомки), після якого було вирішено провести зйомки музичної частини фільму саме у Львові. Знімальними майданчиками стануть: Шевченківський гай, Стрийський парк, Храм Святих мучеників Бориса і Гліба та парк «Боднарівка». Зйомки також відбуватимуться у Києві та Рівненській області – у знаменитому Тунелі Кохання.

Виробництво фільму розпочалось ще в березні цього року. Головні ролі виконають відомий індійський актор Сай Дхарама Тей Панья та акторка Ракул Пріт Каур. Режисером фільму є Гопічанд Малінемі.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень