Туристичні принади Рівненщини зняли з квадрокоптера (ВІДЕО)

І ролик назвали «Твоя подорож буде фантастична»

Відзняли відеоролик про найпривабливіші туристичні об’єкти області рівненський журналіст Володимир Миколайчук та оператор Павло Вознюк ( на фото вгорі). Зйомки вели з допомогою квадрокоптера. 

Ролик показує шість найвідоміших туристичних об’єктів. Причому, вони отримали промовисті назви. Приміром, Тараканівський форт названо «українським фортом Буаяром», а базальтові стовпи поблизу Костополя — «феноменальним творінням природи». Дубенський замок заслужено став «ніким не скореною фортецею». За рідкісні експонати музей бурштину в Рівному перетворився на «скарбницю унікального сонячного каміння». Острозький замок автори назвали «родовим гніздом могутньої династії Острозьких». Наприкінці показали «найромантичніше місце світу» — тунель кохання біля селища Клевань Рівненського району.

Розповідає Володимир Миколайчук:

Ми хотіли зробити ролик динамічним, показати відомі туристичні об’єкти з висоти пташиного польоту. Відзняли години відео з квадрокоптера. Самі здивувалися, наскільки красиві згори Тараканівський форт, Дубенський замок і масштабні базальтові стовпи. Повірте, таких кадрів ніхто не робив, але вони дозволяють заново відкрити знайомі місця.

Цей ролик Рівненщина презентувала на туристичному форумі у Вармінсько-Мазурському воєводстві Польщі, який відбувся у жовтні.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень