На Рівненщині піклуються про людей, які опинилися у складних життєвих обставинах

І дітей-сиріт

Рівненщина має один з кращих показників в Україні по охопленню сімейними формами виховання дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування. Цей показник становить 98%.  

Тобто, в області лишається усього 2% дітей, яких виховують у державних закладах. Більшість з них - з особливими потребами, утім їх теж намагаються прилаштувати у сім’ї.

Торік для 34 дітей-сиріт з Рівненської області придбали житло. На це держава спрямувала 13 млн. грн.

Крім того, 99,5% людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, охоплені послугами соціальних територіальних центрів Рівненщини.

Активно ведуться роботи не тільки в обласному центрі, а й в районах, каже перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір:

Торік вдалось чимало зробити для найменш захищених категорій населення - пристарілих, людей з інвалідністю, бездомних і сиріт. Зокрема, за бюджетні кошти у Рівному на вул. Жоліо Кюрі створили сучасний притулок для бездомних, завершують довгобуд Мирогощанського дитбудинку-інтернату, капітально ремонтують обласний центр комплексної реабілітації інвалідів в Олександрії. А у геріатричному пансіонаті, що в селі Тучин Гощанського району, створили кращі умови проживання.

До слова, з 2015-го року область змогла піднятися з 11-го місця на друге, втримуючи його два роки поспіль.

Нагадаємо, за даними рейтингу, який склав Мінрегіонбуд, Рівненська область посіла друге місце в Україні за різними напрямками розвитку.

За інформацією Рівненської ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень