На Рівненщині намагались провезти контрабандну деревину

Чотири таких факти виявлено впродовж жовтня та листопада цього року

Як повідомляє  в.о. заступника начальника Рівненської митниці ДФС В’ячеслав Михалюк, у жовтні-листопаді встановлено чотири факти вчинення порушень митного законодавства щодо деревини.

За його словами, деревина - це вичерпний природний ресурс, а пропуск значної кількості лісоматеріалів, які оформлюються у зоні діяльності митниці, перебуває на особливому контролі.  

В усіх випадках складалися протоколи про порушення митних правил: два за ознаками ст. 472 Митного кодексу України, один за ознаками ч.1 ст. 469, та один – за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Перевірка виявила, що заявлений до митного оформлення товар не відповідає наявному в частині розмірів, об’єму та сортності, крім того, встановлено факт вчинення неправомірних операцій з товарами, які перебувають під митним контролем.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень