На Рівненщині намагались провезти контрабандну деревину

Чотири таких факти виявлено впродовж жовтня та листопада цього року

Як повідомляє  в.о. заступника начальника Рівненської митниці ДФС В’ячеслав Михалюк, у жовтні-листопаді встановлено чотири факти вчинення порушень митного законодавства щодо деревини.

За його словами, деревина - це вичерпний природний ресурс, а пропуск значної кількості лісоматеріалів, які оформлюються у зоні діяльності митниці, перебуває на особливому контролі.  

В усіх випадках складалися протоколи про порушення митних правил: два за ознаками ст. 472 Митного кодексу України, один за ознаками ч.1 ст. 469, та один – за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Перевірка виявила, що заявлений до митного оформлення товар не відповідає наявному в частині розмірів, об’єму та сортності, крім того, встановлено факт вчинення неправомірних операцій з товарами, які перебувають під митним контролем.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень