З Рівненщини в Білорусь намагалися вивезти старовинну ікону

Безробітного жителя Волинської області затримали на митному посту «Городище» в Дубровицькому районі

В ході проведення митного контролю в салоні автомобіля наші працівники виявили старовинну ікону, яка, можливо належить до предметів старовини та може мати історичну чи культурну цінність.

Ікону виявили серед особистих речей у речовому відділенні панелі авомобіля. Щодо громадянина складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України, а ікону вилучено та направлено на експертизу.

Як повідомляють з ДФС в Рівненській області, це вже не перше резонансне вилучення культурних цінностей. Минулого місяця митники затримили громадянина Німеччини, який  контрабандним шляхом намагався ввезти в Україну нагрудні знаки часів Другої Світової війни.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень