З Рівненщини в Білорусь намагалися вивезти старовинну ікону

Безробітного жителя Волинської області затримали на митному посту «Городище» в Дубровицькому районі

В ході проведення митного контролю в салоні автомобіля наші працівники виявили старовинну ікону, яка, можливо належить до предметів старовини та може мати історичну чи культурну цінність.

Ікону виявили серед особистих речей у речовому відділенні панелі авомобіля. Щодо громадянина складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України, а ікону вилучено та направлено на експертизу.

Як повідомляють з ДФС в Рівненській області, це вже не перше резонансне вилучення культурних цінностей. Минулого місяця митники затримили громадянина Німеччини, який  контрабандним шляхом намагався ввезти в Україну нагрудні знаки часів Другої Світової війни.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень