З Рівненщини в Білорусь намагалися вивезти старовинну ікону

Безробітного жителя Волинської області затримали на митному посту «Городище» в Дубровицькому районі

В ході проведення митного контролю в салоні автомобіля наші працівники виявили старовинну ікону, яка, можливо належить до предметів старовини та може мати історичну чи культурну цінність.

Ікону виявили серед особистих речей у речовому відділенні панелі авомобіля. Щодо громадянина складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України, а ікону вилучено та направлено на експертизу.

Як повідомляють з ДФС в Рівненській області, це вже не перше резонансне вилучення культурних цінностей. Минулого місяця митники затримили громадянина Німеччини, який  контрабандним шляхом намагався ввезти в Україну нагрудні знаки часів Другої Світової війни.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень