На Рівненщині медики зафіксували дванадцяту смерть від грипу

Разом з тим, рівень захворюваності знижується

Чергову смерть від ускладнень грипу на Рівненщині медики зафіксували вчора у Гощанській районній лікарні. Як повідомляють загальноукраїнські ЗМІ, помер 57-річний Микола з села Великі Межирічі Корецького району. У чоловіка через вірус грипу відмовило серце, адже він мав проблеми з серцево-судинною системою. Повідомляється, що хворий занадто пізно звернувся до медичного закладу - його госпіталізували на 7-й день хвороби.

Втім, кореспонденту Радіо Трек цю інформацію завідувач епідвідділом Державної санітарно-епідеміологічної служби в Рівненській області Віктор Мороз не підтвердив. Натомість, каже, захворюваність в області на грип йде на спад:

 

- По Корецькому району в нас немає випадків. В нас такої інформації немає. Захворюваність іде на зниження. До речі, за минулий день захворіло 1 900 чоловік по області, за попередній – 2 тисячі 100 людей. Якщо порівняти з попереднім тижнем, коли в нас в день було по 4 тисячі захворілих, то ясно, що захворюваність знижується.

 

Тобто, за словами Віктора Мороза, порівняно з минулими тижнем, кількість людей, які захворіли на грип, зменшилась втричі.

Між тим, у Рівному зареєстровано 5 летальних випадків від пандемічного грипу.

На початку тижня епідпоріг на Рівненщині було перевищено на 57%.

Додамо, що другу хвилю грипу медики очікують за три тижні.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень