На Рівненщині люди не чекали комунальників, а самі відремонтували місток

Це зробили у Костополі

Про таку ініціативу людей повідомив у Фейсбук костопільський депутат Павло Юхневич, який допомагав з організацією робіт:

Павло Юхневич‎ до Костопіль - Час 4 год · Поки костопільчани вправляються в тому, хто більше скине фоток з поганими дорогами та "повчаннями" комунальників що і як треба робити, мешканці м-ну Заріччя мовчки самостійно відремонтували місток через канаву (вул.Повстанська) та прибрали парк по вул.Гагаріна. 


Велика подяка Миколі та Олександру з вул. Повстанської, які швидко все зробили, Сергію Тимошенку (ТОВ "Кордео") за наданий матеріал (дошки) та працівникам КП "Костопількомунсервіс", які оперативно вивезли сміття з парку.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень