Квартплата зросте: рівняни платитимуть за оренду приміщень колишніх ЖЕКів

Тепер це будуть приватні компанії

Майно трьох колишніх ЖЕКів, а нині ЖКП, вартістю близько 20-ти млн гривень, віддали в оренду на 5 років.

Цілісні майнові комплекси ЖКП «Західне» та «Сонячне» орендуватимуть керуючі компанії, створені членами трудового колективу цих підприємств, йдеться у проекті рішення.

Платитимуть за оренду 2% річних від оціночної вартості майна, орієнтовно це 30 тисяч гривень в місяць.

А от ЖКП «Перспективне» поки не орендуватиме ніхто, початкову орендну ставку у розмірі 2% депутати Рівнеради встановили, далі має бути оприлюднене оголошення про наміри віддати цей комплекс в оренду, разом із боргами, говорить міський голова Володимир Хомко:

- Як тільки хтось підпише на нього угоду, на другий день ми вже не винні нічого. Бо інакше 4,5 мільйона будемо з вами віддавати з бюджету. Дасть Бог все буде нормально, ми це віддамо… є питання, у нас незакриті капітальні ремонти, тому ці підприємства будуть звертатися, і ми будемо надавати кошти, але вже не їм, а на проведення конкретних капітальних ремонтів. Ми віддаємо ЖЕКи з цільовим призначенням виключно для надання послуг з експлуатації будинків. Це будуть ті самі ЖЕКи, тільки колективи візьмуть їх в оренду.   

Тобто, таким чином, відповідно до вимог закону, комунальні ЖЕКи остаточно стануть приватними управлінськими компаніями. Мешканці багатоповерхівок зможуть обирати будь-яку з компаній, представлених на ринку комунальних послуг Рівного.

А плата за оренду приміщень, вочевидь, відобразиться у платіжках власників квартир.

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень