У Новий рік – з новими тарифами: рівнянам зросте плата за тепло та гарячу воду

Таке рішення ухвалила Нацкомісія з регулювання комунпослуг

У Рівному зростуть тарифи на тепло та гарячу воду. Таке рішення напередодні під час засідання ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Процедурою встановлення підвищених тарифів незадоволений голова Ради Реформ Рівного Сергій Пінчук. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, згадав про обґрунтування тарифів, яке так і не вдалося отримати, та про громадські слухання з приводу підвищення плати, які шукали і журналісти і активісти.

Про це сайт Радіо Трек писав у публікації «Приховані» громадські обговорення викликали обурення людей, а люди - викликали поліцію. 

Натомість, присутній на засіданні НКРЕКП заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький повідомив, що зауважень щодо підвищення тарифів у міської влади немає.

Цікаво, що на сайті «Рівнетеплоенерго» йдеться про підвищення тарифів для бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів - крім населення:

Схвалити ТОВ «Рівнетеплоенерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб релігійних організацій на рівні: тариф на теплову енергію – 966,99 грн/Гкал (без ПДВ) (у тому числі: паливна складова – 534,79 грн/Гкал; решта витрат, крім паливної складової – 432,20 грн/Гкал) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії – 858,42 грн/Гкал (без ПДВ) (у тому числі: паливна складова – 534,79 грн/Гкал; решта витрат, крім паливної складової – 323,63 грн/Гкал); тариф на транспортування теплової енергії – 105,87 грн/Гкал (без ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 2,70 грн/Гкал (без ПДВ).

Щодо гарячої води на сайті «Рівнетеплоенерго» йдеться. 

гаряча вода із рушникосушильником коштуватиме 72,61 грн за куб – без ПДВ. Вказана і решта витрат, крім паливної складової – 25,27 грн за 1 куб. м). Гаряча вода за відсутності рушникосушильників – 67,13 грн за 1 куб. м, без урахування податку на додану вартість (у тому числі: паливна складова – 43,40 грн за 1 куб. м; решта витрат, крім паливної складової – 23,73 грн за 1 куб. м);»;

Як проходило засідання НКРЕКП - можете переглянути на відео нижче.

Стежте за нашими новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень