Рівняни та мешканці області віддали кілька мільйонів за «комуналку»

А скільки Ви заплатили за послуги ЖКГ?

В головному управлінні статистики в області підрахували, скільки у 2017 році населення заплатило за житлово-комунальні послуги.

Загалом за «комуналку» в області мешканці заплатили 1080,7 млн.

Окремо за електроенергію – 588,4 млн грн.

На кінець грудня 2017 року найбільше мешканці Рівного та області боргували за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 60,5 млн грн.

На другому місці у «рейтингу» борги за електроенергію – 59,7 млн грн.

На третьому - за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 34,3 млн грн.

Далі ідуть борги за вивезення побутових відходів –  7,6 млн грн та за централізоване водопостачання та водовідведення – 3,1 млн грн.

Водночас нараховані упродовж 2017 р. бюджетні кошти (субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання, суттєво перевищували вартість фактично спожитих послуг (на 133,2 млн грн).

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень