У Рівному є будинки без ОСББ. Хто їх обслуговуватиме?

Згідно із законом про житлово-комунальні послуги, раніше такі будинки міська влада сама мала б передати на обслуговування управлінській компанії

Але нещодавно до закону внесли правку. І цим, каже міський голова Рівного Володимир Хомко, наробили біди, бо у правці говориться, що звернутися за передачею будинку на обслуговування до влади мали б мешканці.

Якщо будинок не створив собі ОСББ і не обрав добровільно управлінську компанію, я зобов’язаний протягом трьох місяців після звернення мешканців будинку до мене обрати їм управлінську компанію. Звернення будуть легітимні, якщо під ними підписалися, були на зборах не менше 50%. Вони й так нічого не зібралися і до мене не звертаються. І що зроблять з будинком? ЖКП закриваються. Я не маю права, бо вони до мене не звертаються. Ніхто не знає, як  вийти з цієї ситуації.

Володимир Хомко каже, що у Рівному існуючі ЖКП стають приватними, оскільки їхні колективи беруть в оренду цілісні майнові комплекси і самі надаватимуть послуги. Тож будинки, які не створили ОСББ, залишаються на їхньому обслуговуванні.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень