![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Зареєстровано 41 випадок
На Рівненщині з початку року кількість хворих на вірус гепатиту А, або в народі – "жовтуху" чи Боткіна, зросла вдвічі.
Якщо за 10 місяців минулого року в нашій області захворіло 19 людей, то за цей же період у 2015 році вже зареєстровано 41.
Найбільше на гепатит А хворіють у Корецькому та Млинівському районах, повідомляє головний спеціаліст обласної СЕС Тетяна Мамчур.
"Відмічаємо ми таку тенденцію до зростання у двох районах: Корецький район, де протягом року зареєстровано 13 випадків, і в Млинівському районі неблагополуччя відмічено саме в жовтні. Там зареєстровано 12 випадків по Млинівському району.
Є таке село Новоселівка Млинівського району, то лише в жовтні там виявлено 6 випадків вірусного гепатиту А, з них – 2 випадки серед школярів місцевої школи", – сказала вона.
Тетяна Мамчур зазначає: у найближчі роки очікують збільшення випадків захворювання на гепатит А через низький рівень імунізації населення. Вона також пов’язує зростання кількості хворих з циклічністю протікання вірусу через кожні 5-7 років.
Додамо також, що в осінньо-зимовий період відбувається сезонний сплеск захворювання на гепатит А. Головне, що рекомендують лікарі, це слідкувати за чистотою рук, власних помешкань та присадибних ділянок, кип’ятити воду, ретельно мити продукти харчування та не купувати їх на стихійних ринках.
Детальніше про те, що таке гепатит А, чим він небезпечний та як уникнути хвороби ви можете прочитати тут.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК