У Рівному щороку помирає 370 хворих на рак

Місцеві фахівці говорили про паліативних хворих

У Всесвітній день паліативної допомоги медичні фахівці зібрались за круглим столом, аби обговорити проблеми невиліковно хворих.

За словами начальника управління охорони здоров’я міста Вікторії Покоєвчук, знеболювальних ліків, які полегшують життя пацієнтів, а саме таблетованих форм морфіну, стало на Рівненщині та в обласному центрі більше:

– Перший квартал – це 72 упаковки на всю Рівненщину, то перший квартал 2015 року в нас 279 упаковок виписано. Це говорить про те, що лікарі отримали більшу можливість і розуміння, що таке лікування хронічного болю.

Також пані Покоєвчук розповіла про кількість смертельно хворих, які потребують  допомоги:

– В основному левова кількість цієї статистики, це онкопатологія. В нас в місті щороку помирає близько 370 осіб, які хворіли на онкопатологію. Але не завжди онкопатологія приводить до подібного стану. Це є і неврологічні захворювання, це і захворювання серцево-судинної системи. Всесвітня організація охорони здоров’я визначили, що у нас в Україні близько 500 тис. осіб щороку потребує паліативної допомоги.

До слова, медичні та соціальні працівники закликають, якщо у вас або у вашій сім’ї є паліативно хворі люди, звертатися за допомогою до фонду Відродження та Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень