У Рівному відбудеться міжнародний фотовернісаж

Він проводитиметься вже вдесяте

14-го жовтня о 14 год. в Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки 10-го Ювілейного Міжнародного Фотовернісажу на Покрову.Понад 50 тисяч світлин з близько 50-ти країн світу вже надійшло на конкурси для розгляду членами журі. Детальніше про особливості цьогорічного конкурсу розповідає відомий рівненський фото-художник, Олександр Харват:

– Гран-прі цьогоріч, вдруге за всю історію фотовернісажу, залишиться в Україні. І незважаючи, що в нас такий складний час для України, все ж таки рівень довіри до України залишається стабільним. Принаймні, на мистецькому фронті, на фотографічному, культурному. Якби було більше недовіри, то мабуть фотографи з інших країн не надсилали би свої світлини на наш конкурс.

Також на заході очікується багато фотографів зі всієї України, насичена культурна програма, живі скульптури, вітання артистів, лотерея «Фортуна на Покрову» для усіх, хто з фотоапаратом, та фірмовий «торт на Покрову».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень