На Рівненщині зі снігом борються військові (ФОТО)

За дві доби розчистили вже понад 100 кілометрів

Через складну ситуацію на автошляхах в більшості населених пунктах місцевого та районного значення голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк із проханням про допомогу звернувся до Збройних Сил. Військові 14 листопада почали боротьбу з наслідками снігопаду в напрямках населених пунктів Дубно-Мирогоща-Варковичі-Квітневе-Озеряни, - повідомляє офіцер прес-служби Міноборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец:

 - Михайло Повшук на бульдозері БАТ-2 та Анатолій Скібінський на ПЗМ-2 за дві доби вже розчистили понад сто кілометрів снігових заметів, відбуксирували десятки цивільних автомобілів.

 

Допомога місцевому населенню з ліквідації наслідків негоди за участю представників Збройних сил України тривають.

Читайте також: Як ліквідовують наслідки снігу у Рівному. 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень