На Рівненщині готують майбутніх провідників

Цими вихідними в с. Волошки відбувся вишкіл юних провідників

Партнерами освітнього заходу є Help and Travel, підрозділ Американських рад в Україні, що діє при посольстві США.

Учасниками заходу були пластуни зі шкіл Рівненського району (Тайкури, Клевань, Городок, Омеляна, Квасилів, Шубків, Котів) та міст Вараш, Рівне, Здолбунів та Корець. Метою заходу була підготовка пластових провідників (лідерів) для формальних та неформальних середовищ учнівської молоді, ознайомлення з принципами волонтерської роботи у США та Україні, презентація світових освітніх проектів, за якими можуть вчитися наші випускники.

Також учасники заходу вчили історію України і історію пластового руху, як невід'ємні частини мотиваційної складової провідника суспільства та здавали пластові вміння.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень