Рівненському спортсмену подарують квартиру (ФОТО)

Сьогодні учасники Паралімпіади з Рівненщини отримали сертифікати на грошові нагороди за призові місця та участь

Вручали їх голова ОДА Олексій Муляренко, голова обласної ради Микола Драганчук та заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Зокрема, за срібну медаль грошову нагороду отримали дзюдоїсти Олександр Назаренко та Ірина Гусєва, плавчиня Ярина Матло. Втім, це не єдині презенти для спортсменів від влади. Приємна новина від голови ОДА Олексія Муляренка чекала на призера Олександра Назаренка. Далі пряма мова:

Ми прийняли рішення з Миколою Миколайовичом (Драганчуком) про виділення квартири Назаренку Олександру Вікторовичу як срібному призеру. Це питання буде піднято, герой отримає свою квартиру.

За бронзові медалі представники влади відзначили трьох дзюдоїстів - Олександра Косінова, Давида Хораву та Юлію Галінську.

В свою чергу, спортсмени також подякували голові ОДА та вручили йому футболку Олімпійської збірної України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень