Рівненському спортсмену подарують квартиру (ФОТО)

Сьогодні учасники Паралімпіади з Рівненщини отримали сертифікати на грошові нагороди за призові місця та участь

[media=70480]

Вручали їх голова ОДА Олексій Муляренко, голова обласної ради Микола Драганчук та заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

[media=70479]

Зокрема, за срібну медаль грошову нагороду отримали дзюдоїсти Олександр Назаренко та Ірина Гусєва, плавчиня Ярина Матло. Втім, це не єдині презенти для спортсменів від влади. Приємна новина від голови ОДА Олексія Муляренка чекала на призера Олександра Назаренка. Далі пряма мова:

Ми прийняли рішення з Миколою Миколайовичом (Драганчуком) про виділення квартири Назаренку Олександру Вікторовичу як срібному призеру. Це питання буде піднято, герой отримає свою квартиру.

За бронзові медалі представники влади відзначили трьох дзюдоїстів - Олександра Косінова, Давида Хораву та Юлію Галінську.

[media=70481]

В свою чергу, спортсмени також подякували голові ОДА та вручили йому футболку Олімпійської збірної України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень