Рівненщина майже готова до опалювального сезону

Рівненщина готова до опалювального сезону на більше ніж 90%. Зокрема йдеться про об’єкти соціально-економічної та житлової сфери. За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, підготовка до осінньо-зимового періоду триватиме до 23 вересня.  Про результати далі у прямій мові:

В тепловому господарстві підготовлено 802 котельні та 80 центральних теплових пунктів. Замінено 34 котли, з яких 10 на альтернативні види палива. Підготовлено 424 кілометра та замінено 2,1 кілометра теплових мереж. На вказані заходи використано майже 24 мільйони гривень. 

Юрій Приварський додав, що недостатній рівень виконання запланованих заходів по тому плану, який був затверджений у Вараші. Там підготовка просунулася лише на 14% від запланованого.

Зауважимо також, що дошкільні, загальноосвітні та медичні установи області готові до зими на 100%. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень