Рівненщина майже готова до опалювального сезону

Рівненщина готова до опалювального сезону на більше ніж 90%. Зокрема йдеться про об’єкти соціально-економічної та житлової сфери. За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, підготовка до осінньо-зимового періоду триватиме до 23 вересня.  Про результати далі у прямій мові:

В тепловому господарстві підготовлено 802 котельні та 80 центральних теплових пунктів. Замінено 34 котли, з яких 10 на альтернативні види палива. Підготовлено 424 кілометра та замінено 2,1 кілометра теплових мереж. На вказані заходи використано майже 24 мільйони гривень. 

Юрій Приварський додав, що недостатній рівень виконання запланованих заходів по тому плану, який був затверджений у Вараші. Там підготовка просунулася лише на 14% від запланованого.

Зауважимо також, що дошкільні, загальноосвітні та медичні установи області готові до зими на 100%. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень