Рівненщина майже готова до опалювального сезону

Рівненщина готова до опалювального сезону на більше ніж 90%. Зокрема йдеться про об’єкти соціально-економічної та житлової сфери. За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, підготовка до осінньо-зимового періоду триватиме до 23 вересня.  Про результати далі у прямій мові:

В тепловому господарстві підготовлено 802 котельні та 80 центральних теплових пунктів. Замінено 34 котли, з яких 10 на альтернативні види палива. Підготовлено 424 кілометра та замінено 2,1 кілометра теплових мереж. На вказані заходи використано майже 24 мільйони гривень. 

Юрій Приварський додав, що недостатній рівень виконання запланованих заходів по тому плану, який був затверджений у Вараші. Там підготовка просунулася лише на 14% від запланованого.

Зауважимо також, що дошкільні, загальноосвітні та медичні установи області готові до зими на 100%. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень