На Рівненщині чергу у дитсадки хочуть передати у ЦНАП

Таку новацію збираються запровадити у Дубні

Керівники дитсадків Дубна висловили прохання до влади

передати електронний реєстр у дошкільні заклади у міський Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Пояснювали, що у них додалося клопоту, коли електронні черги передали у дитсадки, і що вони втомилися від голослівних звинувачень у непрозорості черги її порушенні. 

Міський голова Дубна Василь Антонюк не заперечував проти такої ідеї. 

Тому, щоб пришвидшити цей процес, керівники дитсадків звернулися до свого колеги, директора СЗОШ №5, депутата міської ради Дубна Петра Янка, щоб він подав відповідний депутатський запит іщоб його розглянули депутати на черговій сесії. 

За інформацією міськради Дубна.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень