На Рівненщині борються з рабством

На Рівненщині шість осіб мають статус постраждалих від торгівлі людьми

Сьогодні на майдані Незалежності в Рівному встановили інсталяцію «ГРАНІ3». Три інформаційні куби покликані привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством.

Організаторами інформаційної кампанії стали департамент  соцзахсту населення РОДА. Представник департаменту Олена Очеретнюк каже, що ця проблема актуальна для нашого сьогодення:

Нині на Рівненщині 6 людей мають статус постраждалих від торгівлі людьми. Двоє з них отримали такий статус у 2016 році.

 

В області діє відповідна Програма, де передбачено заходи з протидії торгівлі людьми. Проводяться заходи, зокрема, інформаційна робота серед дітей, молоді та дорослого населення

Також на Рівненщині діє Меморандум про партнерство між ОДА та ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», котра працює у сфері протидії торгівлі людьми більше 15 років. Така співпраця передбачає об’єднання зусиль у виявленні постраждалих та надання їм якісної правової й реабілітаційної допомоги.

А загалом в Україні понад 160 тисяч українців стали жертвами трудового, сексуального чи змішаного рабства. Статистика ведеться з 1991 року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень