На Рівненщині вилучали самогон та закваску (ФОТО)

Поліцейські протягом десяти днів виявили та вилучили 62 літри самогону та 430 літрів закваски

Працівники поліції Рівненського районного відділення поліції у ході відпрацювання території протягом десяти днів виявили та вилучили 62 літри самогону та 430 літрів закваски.

Самогонні «точки» викрили у селах Біла Криниця, Хотин, Корнин, Обарів, Підгірці, Ясениничі, по два факти у селищі Квасилів та Клевань, а також у селі Забороль.
Зокрема, до 47-річної жительки села Забороль дільничні офіцери поліції сектору превенції навідались 12 січня. У її обійсті поліцейські виявили та вилучили 12 літрів самогону, які вона зберігала у веранді під столом.

А у 58-річної жительки селища Квасилів працівники поліції, окрім шести літрів самогону, вилучили ще й і 80 літрів самогонної закваски та апарат для виготовлення оковитої.


Жодна власниця «зеленого змія» опору правоохоронцям не чинила.


Усіх правопорушниць поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності за статтею 176 (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штрафів на загальну суму майже сімсот гривень. Усе вилучене було знищено у присутності свідків, про що складено відповідний акт.

Правоохоронці звертаються до усіх, хто володіє інформацію щодо незаконного промислу, не стояти осторонь актуальної проблеми, а одразу повідомляти до поліції. Адже саме під дією алкоголю скоюється основна частина злочинів. Анонімність гарантується.

Відділ комунікації
поліції Рівненської області

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень