![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
11 січня до Варашського відділу поліції надійшла заява 23-річного місцевого жителя, що невідома особа вночі викрала його дороговартісний мобільний телефон
Молодик тієї ночі повертався додому із кафе. Коли проходив дворами будинків у мікрорайоні Перемоги, до нього підійшов незнайомий чоловік і ударом в обличчя збив з ніг, після чого викрав із кишені мобільний телефон та втік.
У ході проведення слідчих дій та розшукових заходів поліцейські з’ясували, що до злочину причетний безробітний 31-річний місцевий житель, який раніше неодноразово був засуджений за грабежі, спричинення тілесних ушкоджень, а також за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Протягом останніх кількох місяців чоловік вчинив ряд пограбувань, нападаючи на малолітніх дітей, жінок та людей похилого віку.
Як пояснив зловмисник правоохоронцям, черговий злочин він вчинив уночі, перебуваючи під домашнім арештом, за кілька хвилин після того, як поліцейські перевірили його за місцем проживання. За своєю жертвою він спостерігав з власного балкону. А після того, як правоохоронці покинули його помешкання, той швидко одягнувся та наздогнав потерпілого. Викрадений мобільний телефон він продав наступного ранку, збагатившись таким чином на 700 гривень.
За фактом грабежу правоохоронцями розпочате досудове розслідування.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На Рівненщині чоловік вбив подругу, бо та заховала горілку (ФОТО)
На будівництві школи у Горбакові сталося вбивство
Обікрала учасників АТО? Директору санаторію на Рівненщині загрожує до 12 років тюрми
За романтикою втратив пильність: поки прощався з дівчиною - вкрали авто
У Рівному поліцейські знайшли чотирирічного малюка, який сам розгулював містом
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК