На Рівненщині боргують уже понад 19 мільйонів гривень лікарняних

Та ще 10 мільйонів не виплачених декретних

Як ми уже повідомляли в Україні 20 листопада тимчасово зупинити виплату лікарняних листів. Проте, Мінсоцполітики інформує, що відучора виплати наче відновилися.


Залишки на рахунку Фонду соціального страхування становлять 429,4 млн грн, що є достатнім для проведення необхідних виплат у поточному місяці, — наголосили у Мінсоцполітики.

Тим часом журналісти «Рівне Вечірнє» поспілкувалися в.о. начальника управління Фонду соціального страхування у Рівненській області Лілією Кравець:

Станом на сьогодні в області через відсутність кошторисних призначень не профінансовано за заявами-розрахунками страхувальників, наданих на фінансування: 19, 6 мільйонів гривень (тимчасова непрацездатність), 10,7 млн грн. (вагітність і пологи), 0,1 млн грн. (на поховання).

Здійснення страхових виплат для потерпілих на виробництві та реабілітаційного лікування для застрахованих осіб здійснюється Фондом у штатному режимі.
 

Відомо, що Правління Фонду соцстраху збиратиметься у понеділок, аби вирішити нагальну потребу внесення змін до бюджету цього року. Відповідно на зустрічі очевидно і затвердять розподіл коштів по регіонах, що дозволить поновити виплати.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень