98% мешканців Рівненщини незадоволені якістю медицини

Змінити ситуацію повинна нова система медфінансування

На сьогодні вже близько 43 тис жителів області заключили декларації з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. В системі «eHealth» зареєструвалися 42 медичні заклади та понад 600 лікарів.

Загалом, Національна кампанія «Обери свого лікаря» на Рівненщині просувається успішно.

Під час практикуму для представників міст та ОТГ, який відбувся 26 квітня, заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко звернула увагу органів місцевої влади на незадоволеність рівнян:

98% населення не задоволені якістю надання медпослуг. І це зрозуміло, бо уся система охорони здоров’я формувалася ще при Радянському Союзі. До цього часу 95% держфінансування йшло на зарплати медиків та утримання закладів і тільки 5% залишалося на пацієнта. Тому наше разом з вами завдання роз’яснити людям, що вже з 1 липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких найбільше звертаються люди за допомогою.

Головний медик області Юрій Осіпчук назвав райони в яких найбільш позитивна динаміка із заключенням декларацій з лікарями:

Дубровицький, Здолбунівський, Рівненський, Костопільський та Володимирецький райони.

А от найгірше поки що справляються

Млинівський, Березнівський і Рокитінвський райони.

Нагадаємо, освітня реформа у Рівному - під загрозою, бо держава виділила мало коштів.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень