98% мешканців Рівненщини незадоволені якістю медицини

Змінити ситуацію повинна нова система медфінансування

На сьогодні вже близько 43 тис жителів області заключили декларації з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. В системі «eHealth» зареєструвалися 42 медичні заклади та понад 600 лікарів.

Загалом, Національна кампанія «Обери свого лікаря» на Рівненщині просувається успішно.

Під час практикуму для представників міст та ОТГ, який відбувся 26 квітня, заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко звернула увагу органів місцевої влади на незадоволеність рівнян:

98% населення не задоволені якістю надання медпослуг. І це зрозуміло, бо уся система охорони здоров’я формувалася ще при Радянському Союзі. До цього часу 95% держфінансування йшло на зарплати медиків та утримання закладів і тільки 5% залишалося на пацієнта. Тому наше разом з вами завдання роз’яснити людям, що вже з 1 липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких найбільше звертаються люди за допомогою.

Головний медик області Юрій Осіпчук назвав райони в яких найбільш позитивна динаміка із заключенням декларацій з лікарями:

Дубровицький, Здолбунівський, Рівненський, Костопільський та Володимирецький райони.

А от найгірше поки що справляються

Млинівський, Березнівський і Рокитінвський райони.

Нагадаємо, освітня реформа у Рівному - під загрозою, бо держава виділила мало коштів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень