Колишнім поліклінікам Рівного після реорганізації хочуть змінити статус

Кажуть, краще від цього стане пацієнтам

У Рівному триває реорганізація колишніх поліклінік. Нині це три рівненських центри первинної медико-санітарної допомоги (центри ПМСД),

які мають реорганізувати у комунальні неприбуткові підприємства.

Це дозволить покращити роботу медперсоналу та надавати якісніші послуги пацієнтам, кажуть експерти.

По суті це процес автономізації медичних закладів, який спростить роботу головному лікарю, пояснив начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів:

З новим статусом головний лікар центру первинної допомоги зможе розпоряджатись грошима так, як він вважає за потрібне. Але при цьому над ним буде контроль, будуть створюватися наглядові ради.

 

І хочу відразу припинити всі спекуляції навколо питання про зміну статусу медичних закладів. Бо вже люди говорять, що у центру ПМCД зміниться статус і його можна буде приватизувати. Це неправда. Приватизувати центри первинної медичної допомоги апріорі неможливо.

Очікується, що дозвіл на автономізацію центрів первинної медичної допомоги надасть Рівненська міська рада на сесії 22 березня.

Після чого автономізовані заклади зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та з 1 липня перейти на нову модель фінансування.

Про початок цього процесу на Рівненщині ми писали раніше тут

Медичні заклади на Рівненщині більше не будуть бюджетними установами?

Стежте за нашими новинами у  Telegram  

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень