На Рівненщині немає проблем із виплатою лікарняних

В області достатньо коштів для усіх необхідних виплат

На Рівненщині немає проблем із виплатою лікарняних. Днями у мережі Інтернет з’явилися чутки про те, що від початку 2017 року в Україні не виплачують лікарняні. Начебто це пов’язано із організаційними питаннями роботи Фонду з тимчасової втрати працездатності.

За коментарем ми звернулися до директора Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Григорія Ясиновського. Він заспокоїв усіх мешканців Рівненщині і відзначив, що проблем із коштами немає, і всі належні виплати мешканці області отримують вчасно:

Ми маємо гроші, виплачуємо все вчасно, до години. Такого у нас немає, не знаю хто і де давав таку інформацію. Я підписував документи, всім ми даємо вчасно і лікарняні, і по вагітності, і пологам і всі інші виплати, що ми маємо виплачувати, ми виплачуємо. Гроші надходять вчасно, ми вчасно виплачуємо.     

У 2017 році порядок розрахунку лікарняних листів, в тому числі в оформленні допомоги при вагітності та пологах, ще не змінився. Однак зросли соціальні стандарти і мінімальна зарплата, тому помінялися і виплати.

Нагадаємо, перші п’ять днів хворому оплачує компанія. Якщо виникла необхідність продовження лікарняного, фінансове питання переноситься на соціальний фонд.

Розмір виплати залежить від стажу роботи. Так, 100% середньої зарплати працівники отримують, якщо  страховий стаж становить від 8 років. Трохи менше, близько 70%, отримають працівники, які мають стаж від 5 до 8 років. 60% виплачують працівникам в разі страхового стажу в 3-5 років, за менше, ніж три роки, виплачується 50% середньої зарплати.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень