Гроші - на вітер: у Рівному в мороз комунальники сіяли траву

Таку їхню роботу городяни помітили у суботу, 12 листопада, на бульварі Хмельницького

Про це у соцмережі Фейсбук написала рівнянка Олена Пінчук:

Ви бачили як бюджетні гроші викидають на вітер?
Сьогодні на бульварі Б. Хмельницького з відра розсіяли 12 тисяч гривень. Саме стільки було виділено на насіння трави, яким сьогодні всипали підмерзлу землю на бульварі. І це без врахування вартості роботи людей та техніки.


На зауваження Олени Пінчук з приводу того, що сіяти траву серед листопада, коли синоптики попереджають про морози і снігопад, не варто, бригадир виконавців (саме "бригадир", а не "начальник", бо за його словами "начальники тільки в колонії") сказав, що вона лізе в те, у чому не розбирається, і що їй треба читати спеціалізовану літературу. 

Олена Пінчук зазначила:


Досвід посіву газонів я маю, але все ж почитала. Фахівці пишуть: вибирати час для посіву насіння слід, спираючись на загальне правило: до заморозків має залишатися не менше 40 днів.
У Рівному заморозки вже сьогодні. На найближчі дні обіцяють -4-6 морозу.
Або вони вивели новий морозостійкий сорт трави, або винайшли нову технологію посіву трави в мороз, або... просто освоюють бюджеті кошти.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень