За які комунальні послуги мешканці Рівненщини платять найгірше

За дев'ять місяців цього року за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, рівняни сплатили 645,6 млн грн

Це при тому, що нараховано було населенню за житлово-комунальні послуги 544,2 млн грн. Тож рівень оплати наданих послуг становив 118,6%.
 

Втім, були і боржники, які три і більше місяців не платили за послуги. Найбільше - 30,7% споживачів, на яких виписані розрахункові рахунки, - мали такі борги за централізоване опалення та гарячу воду, 23,3% - за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, 17,2% - за газ, 14,9% - за воду, і 13,7% - за вивезення сміття.

Про це повідомили з головного управління статистики у Рівненській області.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень