Компенсація за життя у зоні Рівненської АЕС: кому і скільки

Компенсацію на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, що проживає у зоні спостереження електростанції, розподілили за пропозиціями міських рад, обласних та районних держадміністрацій

З цієї суми найбільше дістанеться Володимирецькому районому бюджету - майже 6,9 мільйона гривень, Рівненському обласному -понад 4,4 мільйона, міста Вараш  - понад 3,3 мільйона. Менші суми отримають районні бюджети Сарненський - близько 0,5 мільйона та Костопільський - 0,1 мільйона.  

У місті-супутнику Рівненської АЕС ці кошти витратять на завершення реконструкції шкіл №1 та №2. У Володимирецькому районі кошти субвенції спільно з обласною часткою спрямують на будівництво школи у селі Озерці. У Сарненському районі відремонтують котельню дитсадка «Дзвіночок» у селі Бутейки. У Костопільському районі відремонтують дорогу у селі Осова.

Про це повідомила кореспондент прес-центру ВП РАЕС Юлія Кулаєва.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: ГрошіАЕС

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень