На Рівненщині зросла злочинність

Майже 10 тисяч кримінальних правопорушень зафіксували за дев'ять місяців цього року в області

Це майже на 20% більше, ніж у січні–вересні торік. 274 із усіх цих порушень виявили працівники прокуратури, 37 – податківці, 27 – СБУ, решту - поліція. 

Третина кримінальних правопорушень – тяжкі та особливо тяжкі (це майже на 6% більше, ніж у січні–вересні 2015 року).

Потерпіло від злочинів 7785 осіб (на 27,2% більше, ніж за дев'ять місяців торік ).

Серед 1438 виявлених осіб, які вчинили злочини, 31,4% зробили це не вперше, із яких 61,9% мали незняту або непогашену судимість, 14,6% вчинили злочин у групі, 13,8% знаходилися у стані алкогольного сп’яніння, 10,7% – жінки, 7,6% – неповнолітні.

Про це повідомили з Головного управління статистики у Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень