На Рівненщині близько 1000 поліцейських охоронятимуть порядок на Великдень (ВІДЕО)

Аби мешканці області не порушували карантин

У пасхальні дні правоохоронці Рівненської області здійснюватимуть контроль за дотриманням мешканцями області карантинних обмежень.

У ніч із 18 на 19 квітня відбуватимуться у храмах без присутності громадян та транслюватимуться наживо на всіх телеканалах. Тож поліція та влада закликають християн залишатися вдома.

Заступник начальника поліції в Рівненській області Руслан Стрельбіцький розповів, що нещодавно провели наради зі всіма головами РДА, а також зустрілися із духовенством та закликали їх звернулися до своєї парафіян із закликом святкувати Великдень удома.

Біля 812 церков області  буде знаходитися відповідальна особа від релігійної організації. Крім того, на охорону публічної безпеки й порядку залучатися понад 900 працівників поліції, 50 нацгвардійців, а також допомагатимуть члени громадських формувань.

Якщо мешканці Рівненщині порушуватимуть карантинні обмеження та порядок, поліція все буде фіксувати та ухвалювати рішення по кожній події як відносно громадян, так і священників.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень